Moje Finanse

Informacje i porady finansowe prostym językiem

Blog „Gra o emeryturę” zmienia nazwę

Mój blog wystartował około 5 lat temu. Dziś przyszedł czas na odświeżenie formuły. Zapraszam do lektury.

Blog „Gra o emeryturę” wystartował 29 kwietnia 2016 roku. To już prawie pięć lat! Kiedy zaczynałem, miałem wizję zdroworozsądkowego zestawu artykułów o systematycznym poprawianiu swojej sytuacji finansowej. Wizja w zasadzie nie uległa zmianie, ale okoliczności jak najbardziej. W styczniu 2017 roku urodziła się moja córka i od tego czasu miałem coraz mniej czasu i energii, aby prowadzić go systematycznie.

O zmianie nazwy myślałem od dłuższego czasu. „Emerytura” w nazwie wynikała z tego, że chciałem śledzić najlepsze oferty związane z długoterminowym oszczędzaniem. Skoro zaś nie mam na to czasu, to ten blog już od co najmniej dwóch lat skupia się po prostu na „informacjach o moich finansach”. Stara formuła się przeżyła i potrzebna jest nowa. I stąd – „MOJEFINANSE.INFO.

Poza nazwą, zmiany są póki co kosmetyczne. Na razie odświeżyłem lekko kolorystykę. W najbliższym czasie zamierzam przejrzeć treść i zakładki pod kątem nieaktualnych informacji. Historia wpisów oczywiście pozostaje i nie będę niczego usuwać.

Jeśli chodzi o częstotliwość, to wciąż zamierzam pisać tu od czasu do czasu. Na pewno będę analizował ważne sprawy, takie jak zapowiadana (po raz kolejny) likwidacja OFE – gdy tylko pojawi się ustawa.

Do zobaczenia wkrótce!

Podziel się tym artykułem ze znajomymi! W tym celu kliknij w ikonkę po lewej stronie. Jeśli artykuł był dla Ciebie wartościowy, to bardzo proszę, abyś zostawił komentarz. A jeśli chcesz łatwiej oszczędzać czas i pieniądze, zajrzyj na stronę "Polecam".

1 Komentarz

  1. Pora sie wypisac

    2021-06-23 at 15:39

    W zasadzie to możesz już zwinąć ten blog i być może sprzedać nazwę.
    Nic się tu nie dzieje…
    Wygląda na to że to tylko była promocja pewnych funduszy inwestycyjnych i tyle…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.