Na tej 2d2d2dstronie dzielę się narzędziami finansowymi, które przybliżają do celu 1abc9cpromowanego na blogu – czyli zgromadzenia takich BBBoszczędności i inwestycji, aby uniezależnić się od poziomu FFFpaństwowych świadczeń po rezygnacji z pracy. Wymieniam tylko te rozwiązania, które666 uważam za uczciwe i skuteczne, pozwalające zaoszczędzić 999czas lub pieniądze. Natomiast nigdy nie znajdziesz tu takich produktów, które oddalają od tego celu: pożyczkom konsumpcyjnym, szybkiej kasie i innym chwilówkom mówię „nie”!

Część z linków umieszczonych poniżej to linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli otworzysz rachunek poprzez mój link, to ja otrzymam za to  prowizję. Korzyść dla Ciebie będzie taka, że uzyskasz sprawdzony produkt, który także Tobie może pomóc w osiąganiu celów finansowych. Pamiętaj tylko, aby korzystać tylko z tych produktów, które są Ci potrzebne!

  1. Konta emerytalne
  2. Konto bieżące
  3. Oszczędzanie
  4. Inwestowanie

 

5. Mieszkanie na kredyt

openfinance

Kredyt mieszkaniowy w Open Finance

Dla kogo:

  • dla kupujących mieszkanie lub dom na kredyt.

Korzyści:

  • oszczędność czasu przy szukaniu kredytu hipotecznego – pośrednik jest na bieżąco z ofertami banków;
  • wybór oferty najbardziej odpowiadającej Twoim potrzebom i sytuacji.

Kredyt hipoteczny (złotówkowy) to jedyny kredyt, który uważam za sensowny, Niestety większości Polaków nie stać na kupienie mieszkania za gotówkę. Braliśmy z Kasią dwa kredyty hipoteczne. W obu przypadkach korzystaliśmy z pośrednictwa Open Finance i byliśmy zadowoleni z kompetencji, znalezienia dobrej oferty odpowiadającej naszym kryteriom i pomocy w załatwieniu formalności. Kiedyś byłem w Expanderze i jego doradca nie wiedział nawet, jakie banki mają marże. W Open Finance znali odpowiedź na każde pytanie.

Sprawdź  oferty kredytów hipotecznych w Open Finance